+48 601 714 339
City Apartments, Koszalin City Apartments, Koszalin
City Apartments, Koszalin
Tło bannera

Biznes

  1. Strona główna
  2. Biznes

Luksusowe pobyty biznesowe

Apartamenty City Apartments, dzięki swoim wyjątkowym lokalizacjom oraz najwyższej klasie usługom, są idealnym miejscem na pobyty biznesowe.

Koszalin dla Gości biznesowych

Koszalin dla Gości biznesowych

Apartamenty w Koszalinie to świetna propozycja na wynajem długoterminowy. Naszym Gościom biznesowym zapewniamy pobyty w najlepszych lokalizacjach w ścisłym centrum miasta, w pobliżu najważniejszych instytucji państwowych oraz terenów rekreacyjnych zapewniających spokój i gwarancję odpoczynku po ciężkim dniu pracy.

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Nasze ekskluzywne pakiety biznesowe dopasowujemy do oczekiwań i wymagań naszych prestiżowych Gości. Oprócz komfortowych apartamentów oraz dostępu do sal konferencyjnych, nasi Goście mogą korzystać z szeregu udogodnień jakie oferuje Dune Mielno Resort, między innymi luksusowej strefy Wellness, sali fitness oraz restauracji serwujących wyjątkowo smaczne menu.

Umowa korporacyjna

Umowa korporacyjna

Zapraszamy do podpisania umowy korporacyjnej. Indywidualnie negocjowane warunki sprawią, że otrzymasz od nas usługi dostosowane do Twoich potrzeb. Oferujemy konkurencyjne ceny noclegów, dogodne warunki rezerwacji, rabaty na dodatkowe usługi oraz wiele innych benefitów.

Skontaktuj się
mobile nav bg
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij