+48 94 306 77 75
City Apartments, Koszalin City Apartments, Koszalin
City Apartments, Koszalin
Banner Hintergrund
  1. Startseite
  2. Standorte
  3. Sea & Lake Mielno

Sea & Lake City Apartments

Apartamentowiec Sea & Lake położony pomiędzy Morzem Bałtyckim a malowniczym jeziorem w Mielnie to idylliczne miejsce dla tych, którzy pragną spokoju, pięknych widoków i bliskości natury. Otoczony gęstym lasem, ten elegancki obiekt oferuje luksusowe apartamenty, w których można cieszyć się komfortem i relaksem w otoczeniu przyrody.

Z okien apartamentowca rozciągają się widoki na zachwycający pejzaż lasu oraz jeziora, co tworzy unikalną atmosferę spokoju i ucieczki od miejskiego zgiełku. Goście mają możliwość spacerów po ścieżkach prowadzących przez leśne ostępy lub relaksu na prywatnych balkonach, gdzie mogą oddychać świeżym powietrzem i delektować się widokiem natury.

Apartamenty są gustownie urządzone w stylu dostosowanym do otaczającej przyrody. Każdy apartament oferuje pełne wyposażenie kuchni, wygodne sypialnie oraz przestronne łazienki.

To miejsce stanowi doskonałą bazę wypadową dla podróżujących, którzy pragną połączyć kontakt z naturą z wygodą nowoczesnych udogodnień.

Przy obiekcie mogą trwać prace budowlane powodujące hałas. Dojazd do obiektu drogą nieutwardzoną. Zameldowanie odbywa się od godziny 16:00 w recepcji przy ul. Pionierów 20 w Mielnie w budynku Dune B. Nasze stanowisko nr 2 znajduje się w lobby głównym.

mobile nav bg
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen